alergie

Alergii

Postata de membru222358 cu 11 ani in urma.

am mancarime aproape pe tot corpul mai mult pe spate abdomen si picioare si ma mananca ma scarpin de imi da sangele si apoi raman pete

Raspunsuri (2)

simonagurgu

acum 11 ani

Vedeti aceasta lista cu Afectiuni si produsele care va pot ajuta .
Sunt extrem de eficiente .Le-am probat si vi le recomand din tot sufletul .
O zi buna

http://magnetoterapianikken.blogspot.ro/p/bine-ati-venit-la-nikken.html

Dr. Mirela Telipan

acum 11 ani

Mergeti la un consult dermatologic, ptr dg. si trat. adecvat.