alergie

Alergii

Postata de lungu13 cu 15 ani in urma.

va rog ajutatima la corpul sotului meu ia iesit niste bube si i sa umflat mana,la urgenta nu vrea sa mergem,ce sa fac va rog ajutatima

Raspunsuri (3)

Dorina6899908

acum 15 ani

Normal ar trebui sa mearga la spital. Pt. alergie se poate cumpara un antihistaminic. Se mai poate lua calciu, vit. C.

Elena991510

acum 15 ani

mergeti la spital ca nu e de joaca, si tratamente dupa ureche nu poate sa faca, cine stie la ce este alergic

alina catalina128429

acum 15 ani

Nu trebuie sa mergeti la urgenta,mergeti la medicul de familie si el va va trimite la specialist daca este nevoie.Trebuie facute niste analize si vazut despre ce e vorba.Daca vreti si sotul vrea cautatima sa vorbim poate il lamuresc.