alergie sau ce?

Alergii

Postata de kiko83 cu 10 ani in urma.

Buna dimineata!De vreo luna am si eu o amigdala inflamata pe partea dreapta.Eu n-am tusit apoape deloc, insa cu toate ceaiurile nu mi-a trecut.la medici am fost si mi-au recomandat vit.A, decasept si inca ceva care nu se mai fabrica.Ma doare cand si cand in gat, dar cel mai mult ma obsedeaza ca nu se retrage amigdala aceea.In plus am si un ganglion la gat(asta dupa ce m-a piscat o albina de cap), iar acum am mancarimi si mi-au aparut ca niste blande mici rozalii pe abdomen.
Acum iau un tratament naturist cu Imunostim, Cordyang, Harpagaphytum si Coenzima Q 10.Nu stiu ce sa mai fac.Sa iau antibiotice?

Raspunsuri (1)

Andreea

acum 7 ani

Și eu am o amigdală imflamata pe partea dreaptă de la 14 ani, iar cealaltă nu se umfla de loc. Singurul medicament care m-a ajutat să mi se desumfle amigdala umflată este spraiul bioparox.