alergie sau altceva?

Alergii

Postata de ainlaiol cu 12 ani in urma.

buna! cu ceva timp in urma v-am scris in legatura cu sotul meu ca are o reactie alergica in sensul ca ii ies niste pete rosii pe corp, ca niste piscaturi de tantar care dispar in cateva ore. dumneavoastra ne-ati recomandat sa mergem la un alergolog si asa am facut.in urma unor teste cutanate si de sange a rezultat ca nu este alergic la nimic. concluzia medicului a fost ca probabil e din cauza unor dinti netratati si dupa ce vor fi scosi alergia va disparea. problema este ca noi nu suntem 100 % convinsi.mai sunt 2 sapt pana are programare sa isi scoata dintii dar pana atunci nu stim ce sa facem. singurul lucru care l-au gasit putin ciudat este nivelul creatininei foarte crescut, de 1500. dumneavoastra ce parere aveti?ce am putea face? mentionez ca noi nu suntem in tara....

Raspunsuri (4)

Dara

acum 12 ani

Nivelul crescut de creatinina inseamna o problema renala, adica a rinichilor.
Scrie pe Google '''''''' creatinina crescuta;; ''''''''creatinina'''''''' si vei gasi informatii.

ainlaiol

acum 12 ani

am cautat...dar ma intereseaza daca ar putea avea vreo legatura cu reactia alergica...

ainlaiol

acum 12 ani

am cautat...dar ma intereseaza daca ar putea avea vreo legatura cu reactia alergica...

ainlaiol

acum 12 ani

am cautat...dar ma intereseaza daca ar putea avea vreo legatura cu reactia alergica...