alergie pe corp

Alergii

Postata de alergii cu 12 ani in urma.

buna seara. am 19ani ,si am o alergie pe spate umeri , decolteu...si pe frunte.niste bubite mici mici si multe,rosii si ma mananca.am fost la medic mi-a dat zyrtec.
de 3 zile le iau si niciun rezultat. c eimi recomandati?

Raspunsuri (3)

Dr. Georgescu Cristian

acum 12 ani

buna ziua,

ideal ar fi sa gasiti la ce sunteti alergica, si sa intrerupeti folosirea acelui produs. daca in urmatoarele zile de folosire Zyrtec nu aveti nici un semn de ameliorare, trebuie sa va prezentati la medicul dermatolog pentru o reevaluare.

va urez o zi buna

svetlana

acum 12 ani

fiului meu eau esit niste bubite pe burta si anume seara il maninca semana cu niste cosuri si il maninca capu

svetlana

acum 12 ani

fului meu eau esit niste bubite pe burta care seamana cu niste cosurele si il maninca mai ales noaptea