alergie palmo plantara

Alergii

Postata de claudiadumitriu cu 13 ani in urma.

am o fetita de 8 ani si in fiecare primavara de 2 ani incoace ii iese o alergie palmo plantara,cu rana urata
in acest an a iesit numai intre degete la piciorul drept cu extindere pe laterala talpii.medicul mi-a indicat protopic si elocom.exista ceva mai bun? deja o doare

ce pot face ? sunt disperata ,pt a scapa de aceasta alergie

Raspunsuri (2)

Maria

acum 13 ani

Buna ziua
Pot sa va ajut. Pentru detalii scrieti-mi pe e-mail [email protected]. Daca imi lasati un nr. de telefon pot sa va contactez eu.

MARIANA VITAN

acum 11 ani

SI EU AM AVUT ECZEMA SI IN PALMA SI LA PICIOR, TOT LA DREPTUL INTRE DEGETUL MARE SI URMATORUL
S-A TRATAT CU "NIZORAL" CREMA 15g
PRODUS DIN BELGIA
CONTINE KETOCONAZOL, 2% (20Mg/g)