alergie la copii

Alergii

Postata de roberta66 cu 12 ani in urma.

buna...ce analize de sange as putea sa ii fac sa aflu la ce alimente e alergica si cat e pretul la acele analize?astept raspuns!!!

Raspunsuri (4)

Medic Epuran

acum 12 ani

Investigaţiile de acest tip sunt de strictă specalitate. Va trebui să vă adresaţi unui medic alergolog pentru sfaturi în această problemă

alina florenta

acum 12 ani

si eu ma comfrunt cu aceeasi problema nici macar nu stiu de la ce a facut alergie ori cascaval ori kinder .la copilul tau cum sa manifestat si cum arata?unde iau aparut?sper sa-mi poti raspunde

Raluca Archip

acum 12 ani

din cate stiu eu se face un alergotest care consta in inteparea in 8 puncte subcutanat a diferitor substante .... copilul trebuie sa stea nemiscat 2 ore... si apoi se descopera la ce este alergic... sanatate!!!

membru244954

acum 10 ani

buna ziua ati aflat ce analize se fak si kat kosta ?va rog imi putety zike si mie va rog frumos