alergie la cercei,

Alergii

Postata de teo04 cu 12 ani in urma.

buna-seara,de la o pereche de cercei sau infectat doua persoane, de atunci nu se mai pot pune nici o pereche de cercei, folosesc nidoflor, dar in afara de asta, se mai poate folosi si alta crema mai buna si mai puternica. sanatate-multa.

Raspunsuri (2)

arakelian

acum 12 ani

daca s-au infectat 2 persoane, e posibil sa fie infectie si nu alergie. Mergi la un dr sa vada eruptia - nidoflor nu e solutie decat pe termen scurt

gabriela

acum 11 ani

si eu avut asa ceva,si eu m-am tratat dupa sfatul bunicei.Poarta cercei de aur.inainte de ai pune freacai cu saliva ta si gaura pentru cercei la fel. La cateva ore chiar daca nu ai puroi pune iar saliva pe ureche si freaca cercei in fata si spate ca sa intre saliva bine pe ei.Eu am avut acum cativa ani si mia resuit.poti folosi daca ai incredere in sfaturile batranesti