Alergia la LATEX prin inhalare

Alergii

Postata de otylica cu 13 ani in urma.

Va rof frumos sa ma ajutati in problema mea.In urma cu o luna,din cauza unui contact sexual oral cu iubitul meu,dupa ce a folosit prezervativ,am facut o mare intoxicatie la latex.S-a manifestat la o zi cu usturimea buzelor apoi a cuprins gura si tractul digestiv.Nu ma pot elibera de senzatia de gura cleioasa,si problemele gastrice,acid gastric,lipsa poftei de mancare,apatie,oboseala.Mentionez ca pana acum nu am mai avut nici o problema de sanatate.Va rog sa ma ajutati! Am consultat o multime de medici generalisti si ORL.Testele de sange sunt normale,la fel si testele la ORL,nu exista nici o ciuperca.De o luna ma simt f.f. rau.Va multumesc.

Raspunsuri (2)

Iuli

acum 13 ani

Problemele tale sunt se ordin psihic. Toate simptomele tale asta arata. Consulta un medic psiholog.

sdafsd

acum 13 ani

m***tOOOOOOOOOOOOOOOO