ajutor

Alergii

Postata de claudiaedy cu 13 ani in urma.

buna seara am un baietel de 6 ani si 9 luni si are o eruptie puternica pe maini si pe fata. am fost la dermatolog si ia prescris aerus sirop si advant crema de fata, iau disparut o parte dar iau mai aparut si altele. arata ca niste bubite mici si dese dar sunt si durela atingere. multumesc frumos

Raspunsuri (2)

Ioan Dumitrescu

acum 13 ani

Incercati si varianta unui tratament homeopat

ak

acum 13 ani

Faceti un panel de analize( la sange)...............pentru alergia la alimente, ex: fructe de padure, capsuni, kiwi, caini , pisici, mesteacan, sau grasine animala (la unt, lapte, branza, smantana si tot ce-nseamna vaca, capra sau oaie