acnee chistica

Alergii

Postata de gina0688 cu 11 ani in urma.

Va rog din suflet un tratament pentru acnee chistica,ca nu mai suport.se inflameaza doare,sunt rosii sunt ca niste guguloaie rotunde.Am fost la dermatolog si mia prescris schinoren si diane 35 si degeaba va rog sa ma ajutati.Va multumesc

Raspunsuri (4)

Dr. Mirela Telipan

acum 11 ani

Mergeti la control , poate aveti nevoie de roaccutane sau antibiotic sistemic si nu este suficient doar acest trat.

lecsi alexandra

acum 11 ani

Am o prietena care a avut acnee chistica si care a reusit s-o trateze cu ajutorul dr Monica Darmanescu de la Delta Hospital.

Interesant

acum 10 ani

Pt astfel de probleme...dupa atatea medicamente si chimicale pe care le inghitim cu siguranta repara ceva si strica alt ceva...am descoperit de curand produse pe baza de aloe vera, propolis dar prelucrate in cele mai bune si sterile conditii...asa cum stim probabil aloe vera este foarte buna pt regenerari...pt detalii astept cu drag interesul dumneavoastra pe [email protected]

Oana Damean

acum 10 ani

Ai incercat produsele anti-acnee de la Thursday Plantation ?
Fratele meu le-a folosit cand a avut probleme mai grave cu acnee si a scapat complet de cosuri.
Daca la fratele meu a functionat asa bine, ti le recomand.