AAlergie nas infundat mai tot timpu??

Alergii Acnee

Postata de Utilizator11528051070 cu 5 ani in urma.

Am o problema de foarte mult timp aproape 2 ani si un pic nas infundat mancarime de ochi si mancarime de nas mereu,eu stau in uk si am fost aici la medicu de familie si mia dat doua spreuri de nas da nu a facut nici eu efect,mia zis ca e ceva normal sa ai nasu infundat..nustiu de la ce e?? mai am un pic pana merg in tara.

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 5 ani

Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Nasul-si-sinusurile/10-solutii-eficiente-pentru-combaterea-congestiei-nazale_12381