Virusul B

Alcoolism

Postata de Bambu cu 12 ani in urma.

Buna ziua . Sunt purtator al virusului B , deseara o sa merg la un majorat si o sa consum alcool putin cam mult . Imi puteti spune si mie daca am voie si care sunt reactiile adverse?Multumesc mult o zi cat mai faina.

Raspunsuri (1)

Lucian

acum 10 ani

Cam tarziu acum, dar ar fi cazul sa te abtii pe viitor, ba chiar sa nu mai bei alcool deloc. B-ul are obiceiul sa degenereze in ciroza sau/si cancer hepatic, asa ca ai grija, nu-ti traumatiza ficatul.