Unde pot gasi o clinica privata in Bucuresti?

Alcoolism Intoxicatie acuta cu alcool Hepatita alcoolica Cardiomiopatia alcoolica Ciroza alcoolica Gastrita alcoolica Gastrita alcoolica cu hemoragie Afectiune hepatica alcoolica Psihoza alcoolica Abuz de stupefiante Mahmureala Dependenta de alcool Dependenta alcoolica
+10
Vezi toate grupurile

Postata de Mirela1976 cu 6 ani in urma.

Buna ziua, consum aclool de 5 ani zilnic si am ajuns la capatul puterilor.As vrea sa ma internez pentru o perioada dar nu stiu unde. Ma puteti ajuta? Exista o clinica privata in Bucuresti unde as putea urma un tratament? Multumesc

Raspunsuri (2)

Erika60

acum 6 ani

Buna Mirela!
S-a deschis o clinica privata in Buc specializata in acest domeniu. Am o cunostinta care a fost internata acolo. Inteleg cat de grava este situatia ta. Intreb mai multe detalii si revin cu informatii.

Psih. Stefania Budacu

acum 6 ani

Buna ziua. Daca au existat motive care au determinat manifestarea acestei probleme, nu ignora psihoterapia! Cauta specialisti cunoscuti, nu te lasa pe mana oricui! Sa stii ca si credinta te poate ajuta foarte mult! Felicitari pentru hotararea pe care ai luat-o! Iti tin pumnii! Succes!