supliment plante si alcool

Alcoolism

Postata de razvan_rrr cu 10 ani in urma.

buna ziua! am gasit de cateva saptamani un supliment natural din plante care in sfarsit isi face efectul in problema pe care o am cu marirea penisului. Daca e din plante am voie sa consum alcool?

Raspunsuri (1)

petre bumb

acum 9 ani

nu are prea mare efect alcolul in acest caz ,dar mai bine este sa nu bei alcol de loc pina iti faci acel tratament de plante,pentruca plantele nu tradeaza corpul uman insa alcolul este pacalitor si incearca a deveni el stapin pe tine .