pete rosii si vene umflate pe fata

Alcoolism

Postata de most cu 10 ani in urma.

De vreo 2 saptamani am observat ca atunci cand consum alcool, fie si numai o bere incep sa imi apare pete mici si rosii pe frunte, mi se umfla venele de la cap si ma inrosesc foarte tare si simt un gust neplacut in gura..oare de la ce sa fie aceste simptome ?

Raspunsuri (2)

Alea

acum 10 ani

Inseamna ca cineva iti vrea binele si D-voastra nu trebuie sa mai serviti in genere bauturi alcoolice.

Luciano

acum 9 ani

Se pare ca sunteti printre acei putini norocosi alergici la alcool. Corpul dumneavoastra va spune singur ce sa nu mai faceti.