pastile impotriva bauturii

Alcoolism

Postata de constantinralucaelena cu 11 ani in urma.

exista cumva pastile impotriva bauturii,care se pot administra fara sa stie persoana respectiva.multumesc

Raspunsuri (10)

buna

acum 11 ani

da, exista remedii homeopate si care nu au nici un gust, se pot pune in orice bautura, nici macar in apa nu au nici un gust.
Scrie-mi un email la ***@yahoo.com

constantinralucaelena

acum 11 ani

si care sunt acelea?

Lucian

acum 11 ani

Ai uitat sa precizezi: si nici un efect!

alyyyy

acum 11 ani

asa este nu au nici-un efect, din contra parca bea mai mult

alyyyy

acum 11 ani

Alcoolismul se trateaza doar cu vointa celui care bea, daca el nu-si doreste asta nu este nici-o sansa, spun asta din proprie experienta, i-am dat sotului meu tot ce am auzit ca l-ar face sa renunte la alcool dar din pacate nu au avut nici-un efect, parca bea maai mult.

larisa

acum 9 ani

nustiu cum sam salvazi tatal de bautura ajutatima va rog cu sfaturi

matei elena

acum 9 ani

unde pot gasi acest leac pentru ami opri sotul de patima bauturii???????

Tyna

acum 9 ani

vreau nishte tablete de bautura pentru tata

iulia

acum 9 ani

Buna ! Ce părțile ajuta pentru nu a mai consuma alcool?
Nu mai suport alcolul 🍻🍻🍻

lilia

acum 9 ani

Vreau pastile pentru sotul meu ca sa nu mai bea