oprirea bauturii

Alcoolism

Postata de marcel cristina cu 10 ani in urma.

acuma 4 luni a fost in spital din cauza alcoolului si cand a iesit ia dat tiapridal si la luat o luna ca asa ia spus dc si sa apucat de baut dar mai putin iar acuma a fost la jurat si iam dat din nou triapidal ca sa nui fie rau sa nu mai ajunga la spital.Are ceva?

Raspunsuri (1)

si acum?

acum 10 ani

ce se intampla,mai are tendinta sa bea alcool? Daca da,va rog sa-mi scrieti pe yahoo la adresa vitaguard,am solutie pt el,va rog specificati cine sunteti ,in mail,multumesc