lovitura la cap

Alcoolism

Postata de madalin307 cu 12 ani in urma.

bua ziua sambata am fost cu baietii sa beau deoarece a fost ziua unuia dintre ei si am baut cam mult deoarece dupa ma simteam ametit destul de tare si a scos un prieten manusile de box cu care am facut o mica bataie si mia dat o lovitura cam tare in barbie si pt cateva secunde am lesinat si am cazut pe jos si mam lovit la cap in spate iar acum am un cucui si ma doare putin cand pun mana dar nu prezint stari de ameteala .voma etc... as vrea sa-mi spune-ti va rog daca e necesar sa-mi fac un control sau altceva ps.am 16 ani

Raspunsuri (1)

Kinetoterapiebv

acum 12 ani

Mergi la un control neurologic si vezi ce iti recomanda doctorul sau pentru linistea ta ai putea sa iti faci peste cateva zile o tomografie craniana fara substanta de contrast.probabil nu ai nimic,dar uneori ,in astfel de cazuri se mai intampla sa existe vreo afectiune care sa dea simptome mai tarziu.