Litiu Carbonic

Alcoolism

Postata de Ppateapa cu 11 ani in urma.

Am o reţetă primită de la un medic pentru acest medicament. Trebuie să merg în Bulgaria pentru a-l cumpăra. Oare de ce românii nu aduc în farmacii un medicament ieftin şi recomandat de mulţi medici psihiatrii. Oare voi putea cumpăra medicamentul. Mi-l va elibera vreo farmacie bulgărească?

Raspunsuri (3)

Stef

acum 11 ani

In intrebare aveti raspunsul. Pentru ca e ieftin.

Ppateapa

acum 11 ani

Multumesc pentru raspuns. Actuali guvernanţi vor cauta sa remedieze astfel de anomalii?

Litiu carbonic

acum 11 ani

Litiu carbonic distruge creierul, afecteaza psihicul, produce litiaza renala si multe alte boli.
Insa nu e nici mai bun si nici mai rau decat alte medicamente chimice, caci toate sunt rele.
Pe vremuri acest medicament era unul prinicipal la "nebuni". Sedeaza. Fiind prea ieftin nu prea se mai face caci nu castiga destui bani pe el. Acum se sedeaza cu alte toxine si otravuri chimice.