hepatita b

Alcoolism

Postata de ionelpruna cu 14 ani in urma.

va multumesc pentru raspunsul rapid,dar nu am hepatita cronica si revin cu intrebarea:o bere ocazional se poate?iar a doua intrebare:se poate vindeca si daca da cum?va multumesc.

Raspunsuri (1)

Dr. Medicina Interna

acum 14 ani

Inteleg ca sunteti purtator sanatos de Ag Hbs!? In acest caz nu se recomanda tratament antiviral. Ocazional o bere puteti consuma, insa ocazional inseamna aniversari, sarbatori.