cum se poate

Alcoolism

Postata de CLAUDIA7135420 cu 14 ani in urma.

cum se poate scapa de obiceiul de a bea zilnic?

Raspunsuri (2)

Psihoterapeut Adina Demian

acum 14 ani

Buan ziua Claudia7,

De acest obicei de a bea zilnic se poate scapa cu ajutorul medicatiei psihiatrice(asta in cazul in care se beau cantitati mari zilnic si lipsa alcoolului produce sevraj) si cu ajutorul sedintelor de psihoterapiei de orientare cognitiv- comportamentala.

Prin intermedul cabinetului nostru, daca nu este vorba despre o persoana acare sa fi din Bucuresti, s epoate beneficia de acest gen de psihoterapie, online, ptr detalii citeste articolul:http://www.psihosolutii.ro/content/index.php/psihoterapie-individuala/7-psihoterapie-online

Succes si sanatate multa!

O zi frumoasa!

vasluian15

acum 13 ani

...oinlocuieste bautura ta obisnuita cu apa plata .... e perfecta !!!