ciroza hepatica portala

Alcoolism

Postata de haraidun cu 14 ani in urma.

Multumesc echipei pentru raspuns dar, tot nu m-am lamurit pentru ca, la aceste modificari de colestaza despte care spuneti, acest medicament are clar un prospect si dvs. stiti ca nu se adreseaza cirozei.Daca este prescris corect!!!! ar trebui modificat prospectul.
Cu deosebita stima Rodica H.

Raspunsuri (1)

Dr. Medicina Interna

acum 14 ani

In acest caz este cert ca nu aveti incredere in recomandarea medicului d-voastra. Sfatul meu este sa consultati un medic gastroenterolog pentru second opinion.