cine ma poate ajuta?un sfat...orice...o idee...

Alcoolism

Postata de nicole_liv cu 11 ani in urma.

buna seara,as avea rugamintea sa-mi raspunda cineva care a trecut prin asa cevaaltfel nu il pot numi...din cauza faptului ca sotul meu a ramas fara servici,deasemeni a avut un accident de munca de unde sa ales cu picior operat,in fine probleme de zi cu zi,a inceput sa bea foarte f,mult,are zile in care nu se opreste deloc,mai rau e ca nu maninca cine stie ce ,la virsta de 44 ani a ajuns sa cantareasca 63kg la inaltimea de 1.80...imaginativa prin ceea ce trec eu...nu stiu ce sa-i mai fac,nu vrea sa mearga la medic ,are tensiunea foarte mare...acum vrea si e decis sa se lase de alcool,nu stiu daca va reusi...cineva care a trecut prin asa ceva va rog dati-mi un raspuns...as vrea sa revina omul care a fost odata...as vrea sa se mai ingrase...as vrea omul pe care l-am avut...va rog.multumesc

Raspunsuri (5)

Florin Adam

acum 11 ani

Acum 1 luna am fost si eu hotarat sa termin cu alcoolul,m-am dus de buna voie la spitalul de neuropshiatrie din brasov unde am facut o cura de deztoxifiere.Acum ma simt foarte bine,m-am ingrasat 4 kg,am pofta de mancare,sper sa nu mai beau deloc.Asta il sfatuiesc si pe el.

Florin Adam

acum 11 ani

Acum 1 luna am fost si eu hotarat sa termin cu alcoolul,m-am dus de buna voie la spitalul de neuropshiatrie din brasov unde am facut o cura de deztoxifiere.Acum ma simt foarte bine,m-am ingrasat 4 kg,am pofta de mancare,sper sa nu mai beau deloc.Asta il sfatuiesc si pe el.

este scapare

acum 10 ani

am sa-ti trimit un mail,o sa-si revina maxim in 3 luni,nu-l vei recunoaste.Fara sa sufere sau sa se simta rau :)

alea

acum 10 ani

da-mi si mie o receta pentru un asa caz

yuri boyka

acum 9 ani

cei care vor sa se lase de alcool pot sa mi scrie pe mail [email protected] mai multe.