CE SA FAC IN CAZUL UNEI PERSOANE CARE CONSUMA ALCOOL FRECVENT?

Alcoolism Depresie Anxietate si stres Sinuzita Duodenita gastrita Gastrita alcoolica Antecedente de ulcer peptic Oboseala Dependenta alcoolica Dependenta de alcool Oboseala cronica Dureri de cap Hipertensiunea arteriala (HTA)
+10
Vezi toate grupurile

Postata de anne2014 cu 7 ani in urma.

Buna ! Ce trebuie facut , in afara de internare la spital sau dus la dezalcoolizare , in cazul unei persoane care este dependenta de alcool?Bea 2,5 l de bere sau de vin in fiecare seara sau in weekend in jur de 2 sticle sau 3 de bere sau vin de 2,5 l pe zi . Aceasta persoana a avut probleme de ulcer si gastrita , in continuare are probleme cu sinuzita si are si hipertensiune oscilanta.Ce sa fac ?

Raspunsuri (2)

psih.Bogdan Pîrtoacă

acum 7 ani

Bună ziua! Pentru sprijin de specialitate vă recomand platforma adresa_web_filtrata /ro/
Dacă aveți întrebări suplimentare vă stau la dispoziție.
Cu cele mai bune gânduri!

psih.Bogdan Pîrtoacă

acum 7 ani

Observ că nu se permite afișarea de adrese ale site-urilor, prin urmare vă recomand să contactați clinica ALIAT sau platforma on-line Alcohelp.