bere

Alcoolism

Postata de tic cu 14 ani in urma.

sunt consumator de bere si de vreo cateva luni am observat ca atunci cand ma ridic din pat sau atunci cand maridic ca si cum as face abdomene am o umflatura din cosul pieptului pana la buric.va rog sa-mi dati un raspuns...

Raspunsuri (5)

laura

acum 14 ani

Si eu consum bere dar problema ta nu cred ca are vreo legatura cu berea. Nu sunt medic, cunostintele mele despre anatomie se opresc undeva la inceput, asa ca s-ar putea sa ma insel. Cel mai indicat ar fi sa mergi la un medic, inainte sa se agraveze situatia sau cine stie ce doamne fereste! sa mai patesti. Cand mai ai probleme de genul asta, destul de serioase as aprecia eu, nu e indicat sa intrebi pe site-uri persoane care stiu probabil la fel de multe ca si tine si isi dau si ei cu parerea... Ca si mine dealtfel! :)) Sanatate multa si vezi ce faci! Anunta-ne si pe noi!

elena

acum 14 ani

te sfatuesc sa renunti la bere pana nu este prea tarziu
produce dependenta si implici alcolism

moni

acum 14 ani

imi pare rau pt tine ,te as sfatui sa renunti la orce produs ce contine alcool pt ca altfel o sa devi dependent si vei avea numai de suferit mai tarziu

franci

acum 14 ani

prietenul meu consuma bere zilnic,si de cate ori deschid subiectul depre excesul care il face se supara!vreau sa stiu ce provoaca consumul de bere zilnica(cam 2-3 litri)

asdasda

acum 9 ani

Hernie hiatala :)) sar putea :)) da nare treaba cu berea:)))