Alcool?

Alcoolism

Postata de MembruMobileApp1512166620 cu 6 ani in urma.

Tatăl meu are o problema cu alcoolul, nu vrea sa mănânce nimic doar sa bea. Unde l-aș putea duce? Un medic psihiatru l-ar aduce pe calea cea buna? Nu știu ce sa fac, sunt disperată. Va rog să mă ajutați!

Raspunsuri (1)

Erika60

acum 6 ani

Buna!
Am auzit ca s-a deschis o clinica privata in Buc. Cu siguranta te pot ajuta macar cu in consult. Trebuie sa suni pentru o programare in prealabil: 021 371 24 84