alcool

Alcoolism

Postata de omamika cu 14 ani in urma.

exista pastile care reduc pofta de alcool?si daca da ,ce efecte secundare ar avea?va multumesc.

Raspunsuri (11)

raluca

acum 14 ani

Iti poti procura de la plafar sau farmacie tinctura alcool stop. Se administreaza cate 15-20 picaturi de 3 ori/zi, inainte de masa, intr-un pahar cu apa plata; se poate pune si in bautura alcoolica sau in alte lichide reci. Se administreaza timp de minim 1 luna. Efecte adverse nu sunt la aceasta tinctura. Mult succes!

omamika

acum 14 ani

multumesc mult clara.

alina

acum 14 ani

tinctura asta am folosit-o, dar scimba gustul li8chidului in care o pui si nici nu are nici un efect....e apa de ploaie...nu da banii aiurea!

omamik

acum 14 ani

asa credeam si eu k e apa deploaie.oricum,multumesc

Florica

acum 14 ani

Prietenu meu bea si dupa aceea devine nervos si nu sie ce face uita totu ce are

OMAMIK

acum 14 ani

CRED CA AR TREBUI SA MEARGA LA DEZINTOXICARE SAU CAM ASA CEVA.ORICUM DACA E VIOLENT NU MERITA SA STAI CU EL DAR IL POTI AJUTA

dany

acum 14 ani

picaturile leam folosit si ptr. sotul meu dar nu am rezolvat nimic iam pus si 50 de picaturi in vin dar a fost in zadar nu stiu ce sa mai fac am incerca si cu bune si cu rele

omamika

acum 14 ani

cred ca multe dintre noi ne confruntam cu problema asta,a sotilor nostri,am ajuns la concluzia ca ei trebie sa aiba bunavointa si ambitie ptr a se lasa de bautura

edy

acum 11 ani

cei care bea trebuie impuscati in cap ...si aruncati toti intr o groapa comuna ...iar apoi acoperiti bine cu mult pamant ! am 21 de ani stau cu tata de 3 ani si mi''a distrus viata ...nervii si tot...as vrea niste pastile sa i le pun in bautura sa i se face rau...sa il vad ca moare de rau. va salut

seba

acum 10 ani

as vrea sa stiu si eu cine au inventat aceste plante proaste k si eu am consumat alchool dar mam lasat singur de el fara nici o planta

apetroaiei daniela

acum 8 ani

Ce efecte secundare poate avea pastilutele de stop alcool?