Vaccinul facut la 2 luni poate afecta alimentatia?

Agitatie

Postata de MembruMobileAppralucaelena.carjan cu 6 ani in urma.

Buna seara.
Bebe 10 saptamani, miercuri am facut vaccinurile, nu stiu daca este o p***ancidenta sau nu, dar de atunci avem probleme cu hranitul, nu mai mananca cat manca. Daca inainte manca si 140ml la o masa, acum cu greu mananca 70-80ml.. primii 40ml ii mananca pe nerasuflate dupa care ma chinui sa il fac sa mai manance, incepe sa fie foarte agitat, sa planga, sa scuipe biberonul.. care credeti ca ar fi cauza?

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Cresterea-si-dezvoltarea-copiilor/cresterea-si-dezvoltarea-in-perioada-1-12-luni_235