Greață fără vărsături?

Agitatie

Postata de Utilizator11549870915 cu 5 ani in urma.

Bună ziua grup! Am și eu o întrebare :D. De vreo 5 zile cam în fiecare seara mi-e greata uneori am stări de somnolenta, căscat foarte des dar fără vomă sau dureri de stomac. Vreau sa precizez ca înainte cu 6 zile am fost la munte și am mâncat destule p***ai. În ziua în care m-am întors mi-am luat o shaorma iar de-atunci, în fiecare seara am aceleași simptome. Orice raspu s poate fi de folos va multumesc :D

Raspunsuri (2)

Andra Aprodu

acum 5 ani

Buna ziua,
Pentru un diagnostic complet va recomandam sa mergeti la un control medical.
Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Tulburari-de-tranzit--diareea-si-constipatia-/indigestia_562

Utilizator11549870915

acum 5 ani

Mulțumesc mult pentru sfatul acordat!