Buna seara! De 6 zile am dureri in zona stomacului , abdomenului .parca ma apasa ceva uneori arsuri.am fost si la analize si la ecograf mi.a zis ca nu am nimic .

Agitatie

Postata de MembruMobileApp150330210428380 cu 6 ani in urma.

ma stresez foarte tare, ce ar putea fi?

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Buna ziua,
Pentru un diagnostic complet va recomandam sa mergeti la un control medical.
Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Boli-intestinale/durerile-de-stomac-cauze-si-afectiuni-posibile_7855