Ajutați-mă va rog ?

Afte Stomatita aftoasa

Postata de Utilizator11603210157 cu 3 ani in urma.

Buna ziua mi-au apărut niște afte in gura ( in gât, pe obraji și limba ) și durere de burta, peste o zi am început sa am și temperatura. Aceasta este a 2 a oară când mi se întâmpla

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 3 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa contactati medicul de familie. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Afectiunile-gingiilor/aftele-bucale-de-ce-apar-si-cum-se-pot-trata_16820