Va rog ajutatima!!!!

Afectiunile pielii la copii

Postata de CinevaBolnavicios cu 10 ani in urma.

Am 14 ani si am pe palma de 4-5 ani pe dosul palmei (doar pe dosul palmei ) niste bubite rosi mici ( arata asemanator cu niste puncte facute cu pixul cu gel rosu) care nu ma dor nu ma ustura nu ma deranjeaza si am intrebat-o pe mama iar ea a zis ca sunt pistrui dar eu nu prea cred si ma deranjeaza ca aspect de aceea nu stau cu mana incat sa ies in evidenta ci mai mult o ascund pt ca sunt copii care ma mai intreaba,, ce sunt alea?" si nu stiu ce sa le raspund. Ce sunt bubitele astea? si cum as putea scapa de ele ?

Raspunsuri (2)

sd1998

acum 10 ani

poti sa iti cumperi creme de la farmacii , si sincer nu stiu ce ai sa nu fie semne de cand erai mica

CinevaBolnavicios

acum 10 ani

In primul rand sujt baiat BAIAT :))))). Si pe mana sunt ca niste pete mici de zici ca st facute cu pixul rosu.....