psoriazisul la copii

Afectiunile pielii la copii

Postata de azucena cu 14 ani in urma.

Este posibil ca la 3 ani si 1o luni sa ai psoriazis?

Raspunsuri (6)

vio122

acum 14 ani

da..din pacate da..si eu am si am citit pe net mamici care ziceau ca si copiii lor au

ela

acum 13 ani

a avut cumva varsat de vant?
daca va intereseaza un taratament pt copil , vi-l scriu aici

Azucena

acum 13 ani

Nu e vorba de psoriazis la fetita mea .I-am administrat un unguient si i-a trecut.

ela

acum 13 ani

Am inteles!
Bine ca nu are psoriazis
.Sunteti o mamica fericita!

anamaria

acum 8 ani

Eu am fost la multi doctori pentru ca nu stiam ce sa mai fac cu aceasta boala de piele psoriazis. Asa ca dupa multe produse si remedii naturalare, am aflat tot de la un medic de crema naturala pentru psoriazis si eczeme de la Derma E. Pot sa zic ca de cand am descoperit aceasta crema o iubesc, a devenit prefererata mea. La mine a functionat foarte bine o recomand cu incredere.

GuestUser

acum 8 ani

Psioreazisu nu se trateaza el este pi veata trebui mentinut ..poate fi si la copiii