Proteine cu Roaccutane

Afectiunile pielii la copii

Postata de vikz cu 10 ani in urma.

BUNA ZIUA! am 19 ani si de 4 luni iau zilnic 30mg de roaccutane pentru tratament de acnee. acum as vrea sa fac sala si sa iau in greutate (62kg, 1.89m),dar nu stiu daca e bine sau nu sa consum proteine (suplimente) pentru crestere in masa musculara impreuna cu roaccutane . am intrebat-o si pe doctorita mea si nu zice nici da nici nu . ma puteti ajuta?

Raspunsuri (2)

FreeStyle11

acum 10 ani

Nu are nici o legatura, suplimentele cu proteine sunt naturale, contin ingrediente naturale separate special pentru nevoile muschilor.Deci nu au nici o contraindicatie cu acest medicament, decat in afectiunile rinichilor, ale ficatului sunt interzise, pe langa altele.Deci poti lua linistit ca nu patesti nimic.

georgiana

acum 10 ani

buna seara am si eu fata de 20 de ani si are o acnee vulgara pe spate .i sau dat tot felul de solutii dar nu ii trece cu nimic .problema este ca nu poate lua medicamente deoarece face tratament cu anticoagulante.au inceput sa o doara ce sfat ne putrti da si o solutie.va multumim