Cum sa scap de petele de pe fata?

Afectiunile pielii la copii

Postata de Anam1996 cu 10 ani in urma.

Buna tuturor, am 17 ani si pe fata imi apar cosuri doar problema e urmatoarea; cand imi apar eu le storc si dupa imi raman pete pe fata, mi-au ramas multe pete pe fata de culoare caramiziu inchis, va rog dati-mi un sfat cum sa scap de aceste pete. Multumesc

Raspunsuri (2)

Ana

acum 9 ani

Du-te la o farmacie care are laborator si roaga farmacista sa-ti prepare o solutie antiacneica cu acid salicilic si rezorcina,eventual si o suspensie antiacneica cu eritromicina pentru cosurile care vor mai aparea in aproximativ o luna fata ta va fi curata.

colea

acum 8 ani

Barados