Cum? Putem scăpa de aceasta problema?

Afectiunile pielii la copii

Postata de Ioana cu un an in urma.

Bună seara, am un băiețel în vârstă de 8 ani și jumătate și am observat ca se exfoliaza pielea de pe tălpi și picioare. Care ar fi cauza? Mulțumesc!

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum un an

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: https://sfatulmedicului.ro/Boli-de-piele/descuamarea-pielii-exfoliere-talpi-palme_19644