Ce pot sa fac?

Afectiunile pielii la copii Afectiuni minore ale pielii

Postata de Utilizator11546476973 cu 5 ani in urma.

De 1-2 ani am pe penis si pe testicule niste bubite albe ca un fel de coșuri dar albe care se vad mai bine in erectie sau la întinderea pielii(am 14 ani si nu am avut nici un contact sexual),mamei nu i-am spus sau altcuiva, va rog sa imi spuneți!

Raspunsuri (2)

Admin SfatulMedicului

acum 5 ani

Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Candidoza-si-alte-infectii-micotice/simptome-de-candida-la-barbati_11317

Utilizator11546476973

acum 5 ani

Imi poti spune daca este de rău?