Ce poate determina Obraz umflat la bebelus de 4 luni?

Afectiunile pielii la copii

Postata de Utilizator11570571727 cu 4 ani in urma.

Buna seara.. am un bebelus de 4 luni alaptat la san.. si de 3 zile are obrazul umflat langa nasuc.. precizez e constanta.nu sa umflat mai tare de pe o zi pe alta... am fost la dr si nu isi pot da seama ce este. Piscatura nu se vede nici un semn .lovitura nu .. facem analize sa vedem daca nu este infectie..precizez ca in momentul in care se apasa pe locul umflat bebe nu are bici o reactie ca l ar durea.. starea generala e buna.e vesel vioi.. Ce pot face ?unde sa ma indrept ?

Raspunsuri (2)

Utilizator11582804180

acum 4 ani

Ati aflat ce are bebe? Cu aceeasi problema ne confruntam si noi

Utilizator11585075565

acum 4 ani

Ați aflat ce are bebe?