bubite rosii

Afectiunile pielii la copii

Postata de egretacata cu 12 ani in urma.

fetitei mele de 7 ani de vreo saptamana ii ies niste bubite rosii pe picioare si o mananca de se scarpina pana la sange.Am incercat mai multe unguente si...nimic

Raspunsuri (2)

Carpe Diem

acum 12 ani

De medicul pediatru ati auzit?! Ar fi indicat sa-l consultati si apoi sa consultati si medicii specialisti la care va va trimite daca va fi cazul!

Nu inteleg mamele care isi trateaza copiii cu indiferenta si dupa ureche!

izu

acum 12 ani

Si fetita mea de 6 ani tot asa a patit, nu este prima oara, am fost cu ea la parazitolog si i-a depistat giardia. Dupa nenumarate tratamente tot nu am scapat, revine dupa un timp.