Am fata de 7ani cu varicela?

Afectiunile pielii la copii

Postata de Adriana cu un an in urma.

Mă îngrijorează că nu știu dacă este norysa îi apără o umflatura cat un bob de porumb dp ureche ce o doare doar la atingere

Raspunsuri (1)

acum un an

Buna ziua,

Incercati sa verificati daca umflatura este moale sau dura si daca este calda la atingere. De asemenea, observati daca exista alte simptome, cum ar fi febra sau secretii din ureche. Aceste informatii pot ajuta medicul sa stabileasca cauza umflaturii si sa decida ce investigatii sau tratamente sunt necesare.

Va recomandam sa faceti o programare la un medic ORL pentru fiica dumneavoastra: https://www.clickmed.ro/medic/orl

Articole de interes:
sfatulmedicului.ro/Educatie-pentru-sanatate/inflamatia-ganglionilor-limfatici_8489