alunita din nastere

Afectiunile pielii la copii

Postata de stefan126113226 cu 13 ani in urma.

buna ziua, am si eu o intrebare,si anume eu m-am nascut cu o alunita pe obrazul drept de dimensiun ile unie masline ,as dorii sa stiu dak se poate scapa de es as dorii tare mult sa pot avea sansa de a scapa de ea va multumesc .(coca)

Raspunsuri (2)

ina

acum 13 ani

da se poate scapa de ea si urma va fi foarte mica

Dr. Emil Otesteanu

acum 13 ani

Fără examen obiectiv - clinic local- la un cabinet de Dermatologie este riscant emiterea unui diagnostic de la distanţă. Aceste formaţiuni mai mult sau mai puţin ridicate la suprafaţa tegumentelor , de culori diferite( rosietice,roze , cafenii ,negre) pot avea diagnostice şi tratamente diferite .
Cu bilet de trimitere de la medicul de familie puteţi beneficia de acest consult medical .
Cu sănătate Dr. Emil otesteanu