Alergie?

Afectiunile pielii la copii

Postata de Utilizator11560931865 cu 4 ani in urma.

Am o fetiță de 9 luni .orice ar ciupio ii apare ca o ciupitura roșie după a 2 zi îi se face că niște bășicuțe pline cu apă după ce dispar și îi rămâne semne ca o vânătaie .ce sa ii fac sa nu mai rămână acele semne ??

Raspunsuri (2)

SfatulMedicului

acum 4 ani

Buna ziua,

Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control alergologic.

Utilizator11560931865

acum 4 ani

Am fost la un pediatru și mi-a spus că este sensibila la ciupituri și că așa va fi până la 3 ani .