Doza dubla de aerius la copil de 4 ani

Afectiunile pielii la copii

Postata de marialya cu 9 ani in urma.

va roggggff mult sa ma ajutati ps iam dat fetitei mele pe la ora 18 5ml de aerius,sotul meu la ora 20 si un pik eu fiin plecata ia dat si el 5 ml.... starea eii e buna doarme dar ma tem tare poate patiiceva in somn??va roog frumos sa ma ajutatii au trecut vreo 4 ore decand aluat ultima doza si starea ei repet e buna sa jucat si a adormit ca de obicei....

Raspunsuri (2)

buna

acum 9 ani

Roage-te la Dumnezeu sau Iisus , El poate face orice substanta sa dispara si nimic nu ii este imposibil. Este cel mai simplu si cel mai eficient lucru si nu costa nimic.
Si lasa si frica asta exagerata ca nu-ti priieste.

marialya

acum 9 ani

multumesc de raspuns ..da asa voi face intradevar sunt ffff speriata mai ales ca am citit tot felul de articole,repet insa starea ei in mom asta e ok ..si sperrrrr sa ramana asa....