tumoare pancreatica coada+cap pancreas acoperit de chisturi

Afectiunile pancreasului

Postata de dorina65152593 cu 14 ani in urma.

domnule Ditoiu am inteles ca sinteti specialist in boli interne vas ruga sa-mi spuneti ce tratament pot sa iau pentru ameliorarea durerilor abdominale daca nici tramadolu nu ma ajuta.CU MULTUMIRI DORINA ANGHEL

Raspunsuri (3)

dorina65152593

acum 14 ani

Citat:
domnule ditoiu am inteles ca sinteti specialist in boli interne vas ruga sa-mi spuneti ce tratament pot sa iau pentru ameliorarea durerilor abdominale daca nici tramadolu nu ma ajuta.cu multumiri dorina anghel

mi sa spus ca e posibil sa fie o asociatie intre chisturile renale,tiroida si pancreas care se cheama sindromul hippel lindau

ionica

acum 10 ani

Aveti raspunsul pe site-ul doctorului Ditoiu www.hepatite.ro
Sanatate

Sheila

acum 14 ani

Pt a discuta cu domnul Dr trebuie sa completati o fisa medicala in care sa precizati la inceput ca vreti sa fie trimisa la d-nul dr Ditoiu