sac de 17 cm de la pancreatita

Afectiunile pancreasului

Postata de muraruala23 cu 13 ani in urma.

Buna,am si eu nevoie de ajutor,poate imi poate da niste explicatii cineva.Nasul meu de cununie este in spital in stare foarte grava ,ajuns acolo in coma,dupa o criza de pancreatita acuta.Doctorii au spus ca mai are si un sac de 17cm cu suc pancreatic,format la nivelul rinichilor.Nu se stie daca va fi operat,dar nu prea i se dau sanse de viata,si are doar 37 de ani si doi copii mici.AJUTATIMA VA ROG CINE ESTE IMFORMAT

Raspunsuri (1)

Gabi

acum 13 ani

Pentru problema dvs de sanatate, in primul rand ar trebui sa faceti o analiza a intregului organism cu un aparat total inofensiv, care citeste la nivel de celula, fara radiatii si fara recoltare sange, pentru a vedea cauza problemelor dvs de sanatate. Aceasta analiza dureaza 30 de minute si costa doar 70 Ron. Apoi, in functie de rezultat vi se va recomanda tratament 100% naturist si personalizat pentru dvs. Pentru mai multe detalii si programari puteti suna la tel 0720325245.