PANCREATITA

Afectiunile pancreasului

Postata de george-italia cu 13 ani in urma.

ciao,
as vrea sa va intreb daca a-ti mai auzit de vreun caz ca un barbat de 34 de ani sa moara in 24 de ore de pancreatita acuta intr-un spital din Italia.Pt mine a fost ceva incredibil.este adevarat ca exagera cu bautura, dar la anii lui nu se astepta nimeni la o asa tragedie.

Raspunsuri (2)

Cristian

acum 13 ani

A murit un tanar de 27 ani cu problema asta si nu consuma alcool ,era sofer.doar ca era gras de mic

dune

acum 13 ani

Este in stare f.f.f grava
Nu mai are sanse,un baiat de 36 ani
care trebuia sa stea in spital 2 ore pt operatie de rutina,pt o piatra,acum este la Floreasca in Bucale (din cta),si medicii nu ii dau sanse
Marti am vb cu el si era bine mersi
azi e vineri si a facut blocaj renal; peste pancreatita
Atantie mare,fuguta la medic