pancreas

Afectiunile pancreasului

Postata de 500elena cu 14 ani in urma.

ce regim ar trebui sa tin pentru operatie pancreas si daca pot fuma.am

Raspunsuri (6)

costica

acum 14 ani

tratament si regim

elena_bejan

acum 14 ani

dar ce tratament si regim

silviu

acum 14 ani

NU VA JUCATI CU PANCREASUL ... , SI NU TRECETI CU VEDEREA SIMTOMELE USOARE SI NEALARMANTE .

staoanu valerica

acum 14 ani

am sase luni de cind am fost operara am fost externata cu diagnosticul ;colecistita acuta litiazica cangrenoasa; si ;pancreatita acuta hemoragica; va rog frumos sa-mi spuneti si mie dieta corespunzatoare la diagnosticul pe care il am

ioana dragu

acum 13 ani

ce regim trebuie sa tin pt pancreatita? pot inlocui zaharul cu mierea?

Marin Alexandru

acum 11 ani

pancreatita acuto necrotico-hemoragica