durere sub coasta stinga,in acelasi timp durere de cap

Afectiunile pancreasului

Postata de stefan sz cu 10 ani in urma.

as vrea sa consult de ce ma doare in partea stinga sub coaste ,in acelasi timp ma doare capul (ceafa)obosesc foarte repede la mici eforturi fizice ,si am observat de un timp ca si ochii m-i se obosesc destul de repede(cand conduc 20 de ore fiind sofer pe camion international)
daca ati putea sa imi dati niste sfaturi in legatura cu aceste simtome

multumesc anticipat

Raspunsuri (4)

mirela

acum 10 ani

ma
doare in partea stanga sub costa si am si dureri de cap ma simt foarte obosita si tot odata foarte ne rvoasa

doctorul

acum 9 ani

pai,,,,cred ca sunteti pe moarte amandoi ,,,daca ma gandesc bine soferul de camion mai are ceva sanse ,dar mirela ,,ami pare rau cred ca o sa mori...

Marian

acum 7 ani

Ati gasit vreun remediu la problemele voastre.?

Utilizator11529960428

acum 5 ani

Salut! Problemele astea se manifesta și la mine ai reușit cumva sa scapi ?