Durere partea stanga sub omoplat, doar la pozitie orizontala?

Afectiunile pancreasului Boli pancreatice si de ficat Boli digestive functionale

Postata de Utilizator11614623343 cu 3 ani in urma.

Salut, de vreo 3 ani am o durere sub omoplatul stang oarecum, dar doar la pozitia orizontala!

Pot spune ca atunci cand elimin gaze durere dispare pentru o perioada scurta dupa care reapare!

S-a mai intalnit cineva cu ceva asemanator?

Raspunsuri (3)

Admin SfatulMedicului

acum 3 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa contactati medicul de familie. Articol de interes: https://sfatulmedicului.ro/Oase-si-articulatii--membrele-/cauzele-durerilor-de-clavicula_15031

Utilizator11614623343

acum 4 luni

Si eu am aceeasi problema. Oare ati gasit raspuns sau rezolvare? Multumesc

Utilizator11614623343

acum 4 luni

Si eu am exact aceeasi problema. Oare ati gasit raspuns sau rezolvare?